Joogipudelite valmistamisel kasutavad gaseerimata jookide (vesi, mahlad, jääteed jms) tootjad tavaliselt PET-i (polüetüleentereftalaati). Viimase 20 aasta jooksul on plastpudelid muutunud keskkonna ja kulude surve mõjul õhemaks. See on põhjustanud ühtlasi PET-polümeeri väiksema kaalu ning tulemuseks on õhemad, nõrgemate seintega pudelid.
Pärast täitmist tuleb pudelid transportimiseks üksteise otsa virnastada. Kaubaaluse põhjas olevad nõrkade seintega pudelid painduvad nende peale asetatud pudelite kaalu tõttu. See põhjustab ebaturvalisi olukordi ja kulutusi toodete hävimise tõttu.
Selliseid probleeme saab pudelite survestamisega vältida. Veeldatud kujul kasutatav lämmastik on selleks ideaalne aine. Kui veeldatud lämmastik aurustub, suureneb selle maht gaasilisega võrreldes 682 korda. Lisaks kaitseb lämmastik tänu inertsetele omadustele jooki riknemise ja lisakulude eest, mida oksüdeerumine võib tekitada.
Tarnime veeldatud lämmastikku, mis on vajalik tavaliselt villimistehastes kasutatavatele veeldatud lämmastiku lisamise süsteemidele. Sellised süsteemid lisavad tilga lämmastikku, mis jääb kohe suletavasse pudelisse kinni. Lämmastiku aurustumise ajal tõstab suletud ruumis olev tilk laienedes pudeli siserõhku. See muudab pudeli virna ladumiseks jäigemaks.